פינת הטיפים היומיים

איך לחתוך בצל בלי לדמוע

הכלל הראשון לעבודה במטבח , מתחילים לחתוך בצל ושום וכך הלאה..אז כתחשבות בתלמידי אני מנסה גם להקל על המלאכה שלא תמיד היא הנעימה ביותר.

דרך ראשונה- מקלפים בצל ומשרים במים, חותכים חתיכות גדולות ומחזירים למים וכך הלאה..

 ! דרך שניה -     להכניס את הבצל למקפיא לשעה קלה , להוציא ולחתוך

ההסבר: בזמן חיתוך ,הבצל מפריש גז שנמוג במים או אם הבצל קפוא הגז לא מופרש

אז די לסבל, תתחילו להנות גם מחיתוך הבצל!

איך לעצור דימום מחתך במטבח

גם הבשלנים הכי מקצועים במטבח לא פוסחים על חתכים למינהם…אז כעזרא ראשונה טיפ נחמד ומועיל (המלצה של רופא בחדר מיון)

ראשית כל, לוקחים גזה נקייה ולוחצים חזק במקום החתך,עושים חיתוי עם משחה אנטיביותית או משחת פולידין ושמים פלסטר במקום החיתוך, מחליפים פעמים ביום עד לאיחוי הפצע, אין טעם לשים את האצבע מתחת למים זורמים כי זה לא יעצור את הדימום!

חלבון ביצה

מדי פעם אני עושה מתכונים עם חלמונים ונשארים לי חלבוני ביצה ללא שימוש, אז מה אפשר לעשות עם זה?

הרבה דברים, יש עוגיות נהדרות שבנויות רק על חלבוני ביצה , אבל גם אפשר לנצל את ההזדמנות ולעשות מסכת יופי נהדרת! תדעו לכן שאין כמו קוסמטיקה טבעית , ללא מוצרי נפט, ללא חומרים משמרים וכימיכלים מיותרים שעושים נזק לגופינו, העור שלנו בנוי מנקבוביות פתוחות שקולטות לתוכנו את כל הרכיבים הרעילים שאנחנו מורחים על עצמנו!,

מקשקשים את חלבון הביצה, מוסיפים 3-4 טיפות לימון סחוט ומורחים על הפנים והצוואר, אחרי כ-10 דקות שהמסכה מתיבשת , שוטפים במים ומורחים קרם לחות.

מסכה מעולה לפני יציאה לבילוי, מותחת את עור הפנים ונותנת לו הבהרה קלה וזהר.תנסו ולא תתאכזבו. אם לפני המסכה תעשו ניקוי יסודי עם שיבולת שועל (מעסים היטב את הפנים עם שיבולת שועל שהושרתה במעט חלב) אז תרוויחו פעמיים,

אשמח לשמוע תגובות

שבוע טוב ומבורך!.