לחברות

סדנאות בישול לחברות עם השפית חן שלום

הסדנאות  מתקיימות במסעדה אלגנטית בהרצליה פיתוח , מסעדה כשרה

סדנת בישול מבוססת על לימוד תוך כדי התנסות אישית. המשתתפים בסדנת בישול  מבשלים יחד מספר מנות

תוך כדי לימוד מקצועי, חווייתי ומהנה של כל שלבי ההכנה. במהלך סדנת בישול  מקבלים טיפים  לאורח חיים בריא , שינוי הרגלי חיים ומתכונים ליישום בבית סדנת בישול משמשת כסדנת גיבוש לעובדים, יכולה לעזור בשיפור התקשורת ועבודת הצוות  וכן להעביר זמן איכות ביחד. מבלים , אוכלים מנות מגוונות ומיוחדות וחוזרים הביתה שבעים , מרוצים, עם טיפים ומתכונים ובעיקר עם אנרגיות חיוביות ובונות לתרום לקידום החברה. סדנת בישול  לגיבוש מתקיימת : אצלכם בחברה, בבית פרטי  או במקום חיצוני . המשתתפים  ב- סדנת בישול יחולקו לקבוצות בהתאם לתחנות העבודה שנקים במקום (שיהיו מצוידים בכל המצרכים והכלים הדרושים), כל קבוצה מקבלת מספר משימות לביצוע ובמהלך הסדנה  האנשים עוברים בין התחנות. השפית- חן שלום והסו-שף שלה ילוו באופן  צמוד , את כל שלבי הכנת המנות. בסיום סדנת בישול-  כל המשתתפים אוכלים ביחד ארוחה טעימה הכוללת את המנות שבישלו.

סדנת בישול כוללת הכנת 3-5 מנות (מנות ראשונות, עיקריות וקינוחים)

זמן – כ4-3 שעות . יש אפשרות גם לתכנן סדנת בישול  או קייטרינג בהתאם לתקציב נתון. במקרה של הרבה משתתפים אנחנו משלבים קייטרינג עם סדנת בישול , כשחלק גדול מהמנות מגיעות מוכנות למקום האירוע. נשמח לתאם פגישה כדי להבין את צרכיכם  ולהתאים לכם את סדנת בישול הכי מדליקה ונכונה בהתאם לתקציב שלכם. בכבוד רב,

אפשר לשלב בסדנאות בישול גם תכנים נוספים לגיוון, כמו: סקסולוגית הוליסטית-  מנחת  קבוצות לזוגיות מעצימה ואז גם מבשלים מנות שמעצימים את החשק המיני.

חן שלום , סדנאות בישול וקייטרינג

052-3525450